شیوه‌های پرداخت:

پرداخت وجه محصولات در فروشگاه آنیسه پرفیوم به چند روش امکان‌پذیر است:

اولین روش: استفاده از درگاه بانکی و پرداخت آنلاین در وب‌سایت است:

کاربران فروشگاه آنیسه پرفیوم می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله‌ی ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامک و ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه پرداخت مورد نظرتان، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

در پرداخت آنلاین ‌می‌توانید از همه کارت‌‌های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایید.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید:

– شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک)

– رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده‌ی کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

CCV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)

– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضاء کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.)

دومین روش: کارت به کارت کردن وجه یا واریز هزینه‌ی محصولات به شماره حساب ما می‌باشد:

در صورتی که به هر دلیلی امکان پرداخت اینترنتی وجه سفارش برای شما امکان پذیر نیست، می‌توانید وجه محصول یا محصولاتی که انتخاب کرده‌اید را به مشخصات کارت یا شماره حسابی که در ادامه موجود است انتقال داده و سپس از طریق روش‌های مختلف ارتباطی با ما که در صفحه تماس با ما وجود دارد، به همکاران ما اطلاع دهید تا نسبت به ثبت سفارش شما اقدام نمایند.

در روش پرداخت وجه از طریق واریز به شماره حساب یا کارت به کارت کردن موارد زیر را حتما مورد توجه قرار دهید:

۱٫ برای واریز وجه از طریق انتقال کارت به کارت می‌توانید از طریق کلیه ی خودپردازهای بانکی عضو شبکه شتاب در سراسر ایران، مبلغ سفارش خود را به شماره کارت موجود در این صفحه انتقال دهید.

دستگاه خودپرداز پس از انجامِ موفقیت آمیز عملیات کارت به کارت، برگِ رسیدی به شما تحویل می‌دهد که باید آن را نزد خود نگاه داشته و اطلاعات مندرج در آن را از طریق فرم موجود در صفحه تماس با ما ثبت نمایید تا خرید شما تکمیل گردد و سفارش شما ارسال گردد.

این اطلاعات شامل: کد رهگیری، زمان پرداخت و تاریخ پرداخت می‌باشد.

(توجه داشته باشید به جهت اطمینان بیشتر در هنگام عملیات پرداخت از این طریق، حتما نام صاحب حساب (نرجس برجسته زائری) را به دقت چک نمایید.)

۲٫ برای واریز وجه از طریق واریز به حساب هم می‌توانید از طریق مراجعه به کلیه‌ی شعب بانک ملی یا بانک ملت در سراسر ایران، مبلغ سفارش خود را به شماره حساب مندرج در همین صفحه واریز نمایید.
متصدی بانک، پس از انجامِ موفقیت آمیز عملیات واریز به حساب، رسیدی به شما تحویل می‌دهد که باید آن رسید را نزد خود نگاه داشته و اطلاعات مندرج در آن را از طریق فرم موجود در صفحه تماس با ما ثبت نمایید تا خرید شما تکمیل گردد و سفارش شما ارسال گردد.

این اطلاعات شامل: کد رهگیری، زمان پرداخت و تاریخ پرداخت می باشد.

(توجه داشته باشید برای مبالغ بالا، به جهت اطمینان بیشتر، در هنگام پرداخت حتما از متصدی بانک درخواست کنید نام صاحب حساب (نرجس برجسته زائری) را به دقت چک نماید.)

 

مشخصات شماره حساب و شماره کارت جهت واریز وجه

نام بانک/ شعبه صادر کننده: بانک ملی ایران
نام صاحب حساب: نرجس برجسته زائری
شماره حساب: 0115605512007
شماره کارت: 8963-1508-9982-۶۰۳۷
شماره شبا: IR430170000000115605512007

نام بانک/ شعبه صادر کننده: بانک ملت
نام صاحب حساب: نرجس برجسته زائری
شماره حساب: 9543053260
شماره کارت: 7791-1698-3389-6104
شماره شبا: IR180120020000009543053260